Charitativní aukce fotografií ze série Východ očima Západu

v sekci Pozvání

Charitativní aukce fotografií ze série Východ očima západu11. prosinec 19:30  Buddha-Bar, Jakubská 8, Praha (potvrzení účasti, dress code smart casual)

Charitativní aukce v pražském Buddha-Baru je vyvrcholením série devíti výstav Východ očima Západu aneb Asie hledáčkem fotoaparátů osobností světa byznysu, které v roli kurátora připravoval Zdeněk Thoma. Fotografie pro dobročinnou aukci věnovali autoři vystavovaných fotografií.

V průběhu roku 2012 své fotografie v Buddha-Baru představilo devět autorů, mezi nimiž byli ředitelé marketingových a obchodních společností, právníci, bankéři, ale i mikrobioložka, producentka dokumentárních filmů či majitelka homeopatické kliniky. Zdeněk Thoma s nimi aktivně spolupracoval na výběru fotografií, tvořil doprovodné texty a zahajoval vernisáže. Po měsíci v Buddha-Baru se vždy celá kolekce odstěhovala do příletové haly Terminálu 2 pražského letiště.

Charitativní večer spojený s aukcí originálních fotografií z Asie bude věnován kambodžskému House of Smile, kam poputuje prostřednictvím Nadačního fondu J&T výtěžek z celé akce. House of Smile je dobročinným domovem, který se zaměřuje na péči o opuštěné HIV pozitivní sirotky a děti ulice, pro něž je útočištěm – místem, které nerozdává jen léky, ale hlavně lásku a smích.

Potvrďte prosím svou účast (Dress code smart casual)

Fotografie pro dobročinnou aukci věnovali tito autoři:

Petr Topinka
Gabriela Lachoutová
Dana a Libor Douděrovi
Marek Němec
Andrea a Martin Dlouzí
Václav Wiesner
Markéta a Martin Kratochvílovi
David Foldyna
Jana Štumpová Konicarová
Zdeněk Thoma

Prohlédněte si kolekci dvaceti fotografií